Osallistujat


Miehet – 45 km

451 10.00 Antti Aaltonen Janakkalan Teollisuusalueet Oy
452 10.00 Eero Kuusela
453 10.00 Jani Rintala Sikakorven Sisu
454 10.00 Jonne Tauriainen FinEst TrailTrotters

Naiset – 45 km

450 10.00 Elina Aalto

Miehet – 22,5 km

201 12.00 Vesa Ahonen
205 12.00 Juha Hietanen Kanta-hämeen pelastuslaitos
210 12.00 Miikka Kelo Hämeenlinna
212 12.00 Teemu Ketonen
217 12.00 Aki Kuusela
223 12.00 Jaakko Martikainen
226 12.00 Miika Mäkinen Riihimäen Kisko
227 12.00 Jere Niemi
228 12.00 Joona Numminen Tervakosken Pato
233 12.00 Johannes Pulkkinen
236 12.00 Aleksi Rantanen
240 12.00 Santeri Saarnijoki

Naiset – 22,5 km

209 12.00 Marjaana Jäkkö
219 12.00 Ulla-Liisa Lahdensivu
220 12.00 Tanja Laine TTC
221 12.00 Anni Lindeman
222 12.00 Laura Långvik Hämeenlinna
229 12.00 Saana Numminen
231 12.00 Jenna Pohjonen
235 12.00 Sanna Rand
241 12.00 Assi Steurs Tampere trail run
244 12.00 Ida Tuina
246 12.00 Niina Virtanen Team Edux
247 12.00 Kirsi Välimaa

Miehet 40 – 22,5 km

204 12.00 Ismo Harmaala Musta Neliö
206 12.00 Antti Hämäläinen KPK 24/7
214 12.00 Tero Kiviranta Nuukat Pojat
224 12.00 Pekka Martikainen
225 12.00 Tero Miettinen Riihimäen Kiista-Veikot
237 12.00 Jani Reima Mä näitä polkuja tallaan kai…
243 12.00 Petri Tolvanen Tawastia Trail Club

Naiset 40 – 22,5 km

203 12.00 Elina Damskägg Tawast Trail Club
218 12.00 Milla Kuvaja Sikakorven Sisu
232 12.00 Anne Pulkkinen Sikakorven Sisu
234 12.00 Eija Raimovaara
238 12.00 Satu Reima
239 12.00 Pia Riikonen
242 12.00 Mia Taina
245 12.00 Outi Veneskoski Stadium

Miehet 50 – 22,5 km

202 12.00 Pekka Ala-Vähälä Vesivehmaan Vire
213 12.00 Petri Kettunen Kuusankosken Urheiluseura
215 12.00 Pertti Koskela Tursa
216 12.00 Ilmar Kukk
230 12.00 Jussi Pakari Lieson Erä

Naiset 50 – 22,5 km

200 12.00 Hanna Aho

Miehet 60 – 22,5 km

208 12.00 Steve Joyce Hyvinkaa Triathlon
211 12.00 Silvo Ketonen JanJa

Miehet 65 – 22,5 km

207 12.00 Ari Hänninen Riihimäki
248 12.00 Timo Heikkilä Aitoon Urheilijat

Miehet – 11,8 km

23 12.30 Jouni Jokiniemi
27 12.30 Pyry Keskinen
40 12.30 Ali Leino
57 12.30 Kaija Pohjonen
62 12.30 Niko Rintakoski
66 12.30 Pekka Sisättö Stadium Team Sales
67 12.30 Johan Sjöqvist
69 12.30 Sami Stenius
72 12.30 Tuukka Taipale
73 12.30 Mirva Talikka
83 12.30 Joonas Välilä

Naiset – 11,8 km

11 12.30 Marja Alenius TCC
12 12.30 Satu Alenius TCC
15 12.30 Laura Backman Turun Latu Ry
16 12.30 Emmi Diaz Hämeenlinnan Suunnistajat
19 12.30 Elina Honkavuori TCC/HlHS
20 12.30 Maria Hyttinen
28 12.30 Satu Koskenmaa
31 12.30 Tarja Kulmala
34 12.30 Eeva-Liisa Laakso
35 12.30 Katja Lagerström
36 12.30 Sanna Lattu
37 12.30 Sonja Launo
38 12.30 Elise Lehto Trailitoonarit
39 12.30 Liisa Lehtonen
43 12.30 Susanna Lukkari
47 12.30 Emmi Martikainen
51 12.30 Emmi Nokkonen
52 12.30 Meeri Numminen
56 12.30 Johanna Pirinen
58 12.30 Erika Ponkala
71 12.30 Anni Sulonen
74 12.30 Jenni Tervonen KPK 24/7
75 12.30 Katariina Thomson
76 12.30 Eveliina Tiilola Lammin Säkiä
79 12.30 Nelli Valtanen
82 12.30 Veera Visapää
84 12.30 Laura Välimäki

Miehet 40 – 11,8 km

24 12.30 Jani Jylhä
41 12.30 Saku Leponokka
42 12.30 Jarmo Lintukangas TCC
81 12.30 Kimmo Virtanen

Naiset 40 – 11,8 km

10 12.30 Satu Aaltonen Lammi
13 12.30 Tiina Allinniemi
17 12.30 Päivi Hasila
46 12.30 Anni Martikainen
48 12.30 Hanna Merisalo
61 12.30 Kirsi Raunioniemi
63 12.30 Anne Ruoho KPK 24/7
65 12.30 Saara Santalahti Lammin Säkiä
68 12.30 Reetta Sjöqvist
70 12.30 Miia Stålhammar Kormun seireenit
78 12.30 Satu Tolonen

Miehet 50 – 11,8 km

21 12.30 Jyrki Issakainen
44 12.30 Jukka Majander Tawast Cycling Club
64 12.30 Jari Sahakangas
77 12.30 Kimmo Tikkanen Kiipulasäätiö
80 12.30 Pekka Verho Hauho

Naiset 50 – 11,8 km

22 12.30 Susanna Issakainen
25 12.30 Minna-Maija Kemppi
30 12.30 Elina Kotamäki
33 12.30 Minna Kärri
50 12.30 Anne Niinimaa Askolan Urheilijat
53 12.30 Tiia Nurminen Hauhon Sisu Painonnostojaosto
55 12.30 Satu Penttilä Hauhon Sisu/suunnistus

Miehet 60 – 11,8 km

14 12.30 Ilkka Arola
26 12.30 Pekka Kemppi Vihdin Urheilu Veteraanit
32 12.30 Pertti Kylmälä Team Retrot
54 12.30 Petteri Ora

Naiset 60 – 11,8 km

45 12.30 Tuula Majander Hämeenlinnan Tarmo
49 12.30 Teija Murtomäki Team Retrot
59 12.30 Jaana Putkinen Team Rahola

Miehet 65 – 11,8 km

29 12.30 Hannu Koskinen Järvenpää

Naiset 65 – 11,8 km

18 12.30 Tiina Hiidenkari Janakkalan Latu
60 12.30 Tuula Rantanen

REITIT
Faktat

– Lähtö klo 12.30
– Metsäpolkua 5,9 km
– Kuntopolkua 5,1 km
– Suota 0,8 km
– Nousua 520 m
– Reitin varrella on järjestäjän puolesta kaksi huoltopistettä
Matkat ja korkeudet on mitattu gps-jäljestä

Total distance: 11797 m
Download file: KiipFitTrailRun_lyhyt.GPX
Faktat

– Lähtö klo 12.00
– Metsäpolkua 14,6 km
– Kuntopolkua 7 km
– Suota 0,8 km
– Nousua 1085 m
– Reitin varrella on järjestäjän puolesta neljä huoltopistettä.
Matkat ja korkeudet on mitattu gps-jäljestä

Total distance: 22428 m
Download file: KiipFitTrailRun_pitka.GPX
Faktat

– Lähtö klo 10.00
– Metsäpolkua 29,2 km
– Kuntopolkua 14 km
– Suota 1,6 km
– Nousua 2170 m
– Reitin varrella on järjestäjän puolesta kahdeksan huoltopistettä
– 45 kilometriä kiertää kaksi kertaa 22,5 kilometrin kierroksen
– Toiselle kierrokselle lähtö sulkeutuu klo 14.00
– Maali sulkeutuu klo 18.30
Matkat ja korkeudet on mitattu gps-jäljestä

Total distance: 22428 m
Download file: KiipFitTrailRun_pitka.GPX